• Home
 • Meble na zamówienie
 • Wyprzedaż
 • Renowacja
 • Tkaniny
 • Kontakt
 • Wyprzedaż! | Dodatkowe -15% | Zadzwoń 502 759 109 | Więcej

  Gotowe

  Dlaczego renowacja mebli?

  Dobry mebel wart jest odrestaurowania, zwłaszcza jeśli ma dla nas wartość sentymentalną lub uzyskał status rodzinnej pamiątki. Stare meble mają duszę, a ich renowacja to dla nas prawdziwa przyjemność!

  Jakość

  Wysoka jakość materiałów

  Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości tkanin obiciowych, sprężyn i gąbek.

  Blask

  Przywróć blask oryginalnemu meblowi

  Materiały obiciowe dobieramy w taki sposób, żeby mebel po renowacji był jak najbliższy oryginału. Przeprowadzamy również renowacje mebli antycznych.

  Wygląd

  Nadaj meblom nowy wygląd

  Wykonujemy renowacje mające na celu całkowitą zmianę pierwotnego wyglądu mebla. Dobieramy nową tkaninę obiciową, dzięki czemu zmiana koloru ścian w pokoju nie musi się wiązać z rezygnacją z ulubionej sofy czy fotela.

  Tkaniny

  Szeroki wybór tkanin obiciowych i skór

  Wyjątkowe tkaniny obiciowe nadają meblom niezwykły wygląd i charakter.

  Zakład

  Lokalizacja

  Tapicerowanie mebli oraz inne usługi związane z ich renowacją przeprowadzamy w naszym warsztacie w Warszawie, ul Złota 65.

  Renowacja mebli tapicerowanych


  Stylowe meble tapicerowane stanowią eleganckie, a zarazem funkcjonalne wyposażenie gabinetu, pokoju, sypialni, a także biura oraz lokalu usługowego. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły tapicerowane sofy i krzesła od dawna są wizytówką kancelarii, salonów odnowy biologicznej, hoteli i restauracji. Niestety z czasem meble tapicerowane tracą dawny blask – tkanina obiciowa przeciera się, kolory blakną, mebel sprawia coraz większe problemy podczas czyszczenia. Odpowiedzią na wszystkie te problemy jest renowacja mebli – profesjonalna usługa, dzięki której możemy przywrócić dawną estetykę wysłużonym meblom tapicerowanym lub całkowicie odmienić ich wizerunek. Renowacja mebli to także doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której dojdzie do uszkodzenia tkaniny obiciowej – jej rozdarcia, trwałego zaplamienia czy przypalenia.  Meble do renowacji – od zabytkowych po współczesne


  Działający na terenie miasta Warszawa Zakład Tapicerski Tradycja Meble od lat specjalizuje się w renowacji mebli tapicerowanych. Kwalifikacje i doświadczenie naszych Ekspertów poparte w pełni wyposażonym parkiem maszynowym umożliwia nam profesjonalne świadczenie usług tapicerskich z zakresu renowacji mebli. Do renowacji przyjmujemy meble tapicerowane niezależnie od wieku oraz ich konstrukcji. Z sukcesami odnawiamy zarówno zabytkowe szezlongi, jak i meble tapicerowane z okresu PRL oraz współczesne konstrukcje – sofy, fotele, krzesła, wezgłowia łóżek. Pomagamy w sytuacjach, w których tapicerka meblowa uległa wyeksploatowaniu, jak również w ratowaniu mebli, które padły ofiarą nieszczęśliwych wypadków. Dajemy nowe życie konstrukcjom, które się Państwu znudziły oraz meblom, które ze względu na zmianę kolorystyki aranżacji wnętrza zwyczajnie przestały do niego pasować.


  Nasze usługi kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych. Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie, oferując Państwu możliwość wyboru materiału z szerokiego wachlarza wysokiej jakości tkanin obiciowych. Nasi Klienci mogą również liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie wyboru tkaniny, która najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom pod kątem użytkowania i codziennej pielęgnacji.

  Kontakt

   

   

  Tradycja Meble Jan Kukulski

   

  502 759 109 (polski)

  508 083 646 (english)

  biuro@tradycja-meble.pl

  Warszawa, ul. Złota 65

  Wjazd od Jana Pawła II

   

   

  Godziny otwarcia:

   

  Poniedziałek – piątek: 11.00 – 18.00

  Sobota: 11.00 – 15.00

   

  W sobotę umów się na konkretną godzinę telefonicznie.

   

  Formularz kontaktowy

   

   

   Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby odpowiedzi na zapytanie zawarte w formularzu.